O nas

MC-Makler

Istniejemy już od 1996r. Założyciele : Robert (dla przyjaciół "cienio" ) i Marek ( marecky ).
W XX wieku naszej ery do zespołu dołączył Marcin Chyczewski (dla znajomych chiczek) - wodzirej , gitarzysta , drugi wokal.
Graliśmy wszystkie imprezy jakie tylko wpadły nam w ręce przez co dorobiliśmy się lepszego sprzętu i nabraliśmy doświadczenia.
W międzyczasie kolega Marcin zmienił pracę i niestety musiał zrezygnować z muzyki :(
Jego miejsce zajął Wojtek Pogorzelski - wodzirej ,wokalista multiinstumentalista , występował w programie Zbigniewa Wodeckiego "Droga do gwiazd". Odszedł z zespołu z powodów osobistych.

Z biegiem czasu swoją pomoc jako szofer zaoferował Sławek N. (dla znajomych Norman )…jednak jego działalność okazała się negatywna dla zespołu i musieliśmy się rozstać.

Od 2006r. zaczęliśmy wydawać nasz materiał w GreenStar i od tego momentu niewielkiej transformacji uległa nazwa na "MC Makler" gdzie M-Marecky , C-Cienki jako główny trzon grupy.
Wystąpiliśmy na corocznym Ogólnopolskim (XI i XII) Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Po raz pierwszy zadebiutowała z nami tancerka Renata.
W końcu zaczęło się coś dziać. Zostaliśmy zauważeni i mam nadzieję mile przyjęci.
Pod koniec roku 2007 podpisaliśmy kontrakt z wytwórnią fonograficzna Hit`n`Hot , gdzie powstają nasze najnowsze produkcje.

W zależności od rodzaju imprez można nas spotkać w różnym towarzystwie , czasem są to zawodowi tancerze , tancerki , czasem występuje z nami wokalistka jak również profesjonalni instrumentaliści :

- Mirosław Wojtczak - gra na  gitarze elektrycznej, akordeonie
   a także na saksofonie co wytwarza swoisty niezapomniany
   klimat wielu  naszych imprez.
- Bartosz Nowotka - współpracuje  od 2013r. mistrz gitar ,
  poza tym również gra na saksofonie,wspaniała osobowość i charyzma
- Edwin Wierzbicki - gitarzysta sesyjny - współpracuje od 2014r
- Robert Pawłowski – gitarzysta solista – współpracuje od 2015r

- Wojciech Klejnowski – gitarzysta ( nauczyciel gitary ) , sax , informatyk –   współpracuje od 2017r.

Od marca 2012r nasze szeregi zasiliła utalentowana wokalistka Sylwia Morawska, często występowała jako chórzystka …również solo :), ma ogromny zapał i wiele energii w tym co robi , przeszła kasting na najlepszą wokalistkę MC-Makler i wygrała bezapelacyjnie. W 2014 uczestniczka programu Disco Star w Polo TV.

Życzymy miłego słuchania :)


więcej...